Půjčovna-pronájem nábytku a stanů

Objednávky zasílejte na email info@pujcovna-nabytku.cz, telefonicky-602 362 556 můžeme konzultovat Vaše dotazy a vše pohodlně vyřešit
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Doprava - zajistíme dopravu našimi vozy, vše instalujeme, po akci zase deinstalujeme a odvezeme

 
Půjčovna a pronájem nábytku a dalšího vybavení pro společenské, propagační a kulturní akce, soukromé oslavy a svatby v netradičních prostorách i pod širým nebem.
 

Půjčovna stanů Vám nabízí pronájem mnoha druhů párty stanů. Párty stany můžete použít pro akce v exteriéru, kde Vás skryjí před sluncem i deštěm.


Půjčovna stolů, židlí, šaten, paravanů, zahradního nábytku, regálů, párty stanů, pivních setů, slunečníků atd. Půjčení veškerého vybavení včetně dekorací, ubrusů a nádobí.


Kompletní organizační zajištění malých i velkých akcí, včetně dopravy, instalace a montáže na místě, výzdoby i úklidu. Produkce a pořádání firemních propagačních akcí, tiskových konferencí, koncertů, show, zahradních slavností, happeningů, prezentací, seminářů a konferencí, soukromých i veřejných společenských akcí a oslav, svateb, veletrhů, výstav a workshopů. Kromě nábytku nabízíme i zajištění kompletního potřebného vybavení pro různé akce ve spolupráci s našimi osvědčenými partnery: velké párty stany, mobilní taneční parket, mobilní WC, ozvučení a prezentační technika, catering a další.
 


Naše půjčovna nábytku může nabídnout:

KAPACITA: pronájem vybavení až pro 3000 osob - stolů, židlí, barových stolků a barových stoliček, párty stolků, kavárenských stolů, mobilních šaten, štendrů, paravanů, párty stanů, zahradního nábytku, pivních setů, ohradníků s lanem, popelníků, odpadkových košů, ubrusů, návleků na židle a dalšího textilu, dekorací a květin atd.

 

TYP AKCÍ: recepce, rauty, firemní prezentace a večírky, svatby a soukromé oslavy, módní přehlídky, koncerty, show a happeningy, workshopy, veletrhy a výstavy, semináře, školení, konference, zahradní slavnosti.

 

KDE: po celé ČR kdekoliv - firemní prostory a tovární haly, galerie, historické interiéry, zámky a hrady, stadiony, veřejné prostory, náměstí a parky, v interiéru, pod širým nebem i v montovaných stanech.

 

SVATBY: půjčujeme nábytek pro svatební hostiny (stoly a židle), ubrusy, ozdobné návleky na židle a nádobí. Zajišťujeme svatební dekorace a květiny. Provádíme svatební výzdobu pro svatební hostinu, kostela nebo zahrady. Nabízíme kompletní zajištění včetně dopravy a instalace.